צוות הנדסה בגובה

אלון שמש

מנכ"ל הנדסה בגובה
דוא"ל: Alon@cleo.co.il
טלפון: 073-2493982
פקס: 08-9293131
5776*

ליאת ששון

מנהלת שיווק והדרכה
דוא"ל: liat@CLEO.co.il
טלפון: 073-2493988
פקס: 08-9293444
5776*

ענת אלפנדרי

מנהלת משרד – מזכירת מנכ"ל
דוא"ל: anat@cleo.co.il
טלפון: 073-2493982
פקס: 08-9293131
5776*

שני שטרית

תפעול ושירות
דוא"ל: shani@cleo.co.il
טלפון: 073-2493979
פקס: 08-8582628
5776*

תהילה ציוני

רכזת קורסי מנופים
דוא"ל: tehila@CLEO.co.il
טלפון: 073-2493990
פקס: 08-9293444
5776*

שפרה מריומה

מרכזת מקצועות הבניה
דוא"ל: shifra@CLEO.co.il
טלפון: 073-2493985
פקס: 08-9293444
5776*

גלי אבג'ה

רכזת קורסי מנופים קטנים ומלגזות
דוא"ל: Gali@CLEO.co.il
טלפון: 073-2493989
פקס: 08-9293444
5776*

מירב צרפתי

רכזת קורסי בטיחות בכירים
דוא"ל :Merav@cleo.co.il
טלפון: 073-2493991
פקס: 08-9293444
5776*

נדיה סוחוי

מנהלת חשבונות לקוחות וספקים
דוא"ל: nadia@cleo.co.il
טלפון: 073-2493978
פקס: 08-6108998
5776*

שרון לן

מנהל הסניף הצפוני – חיפה
דוא"ל: Sharon@CLEO.co.il
טלפון: 073-2395665
פקס: 04-8417888
5776*

יערה שמש

מנהלת כח אדם ורווחת עובדים
דוא"ל: Yaara@CLEO.co.il
טלפון: 073-2493982
פקס: 08-9293131
5776*

רונית פטמן

מנהלת משרד סניף חיפה
דוא"ל: Ronit@CLEO.co.il
טלפון: 073-2040963
פקס: 04-8417888
5776*

אלינור ביטון

רכזת קורסי עגורנאים בסניף חיפה
דוא"ל: Elinor@cleo.co.il
טלפון: 073-2395664
פקס: 04-8417888
5776*

רוני סרי

מנהלת משרד סניף מרכז – לוד
דוא"ל: roni@cleo.co.il
טלפון: 073-2493977
פקס: 08-8582628
5776*

יאנה אקרישבסקי

מנהלת משרד סניף מרכז – לוד
דוא"ל: yana@cleo.co.il
טלפון: 073-2493978
פקס: 08-6108998
5776*

פיני כהן

מנהל פרוייקטים ואבטחת איכות
דוא"ל: pini@cleo.co.il
טלפון: 073-2493983
פקס: 08-9293444
5776*

דרור חזן

מרכז מקצועי בתחום המנופים
דוא"ל: dror@cleo.co.il
טלפון: 073-2040980
פקס: 08-9293444
5776*

רועי מילדז'

מדריך גובה
דוא"ל: ronit@cleo.co.il
טלפון: 073-2040963
פקס: 04-8417888
5776*